Про нас

Поділись!

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДЕ-КОМ» створене у 2011 р. в м. Києві.                                   

Мета створення компанії – впровадження нових технологій передачі та захисту інформації в телекомунікаційних мережах.             

З 2011 по 2016 роки у співдружності з партнерами було розроблено та атестовано «Систему криптографічно захищеного мобільного зв’язку» для пристроїв на операційній системі Symbian, а згодом   на Android.                                                                                                                                                                                          

Враховуючи, що  спеціалісти компанії мають великий досвід у побудові мереж мобільного зв’язку та розробці пристроїв для діапазонів частот метрових та дециметрових хвиль, а також у впровадженні систем з урахуванням особливостей розповсюдження радіохвиль та радіопокриття, з 2014 року було створено новий напрямок для впровадження нових стандартів телевізійного мовлення та передачі даних.

З вересня 2016 року наша компанія пропонує більше 30 моделей антен та пристроїв, що призначені для покращення прийому ефірного телевізійного мовлення та передачі даних у мережах операторів стільникового зв’язку всіх стандартів.

Особливу увагу приділено стандартам DVB-T, DVB-T2, 3G (UMTS), 4G (LTE).

Функціональні групи:

  • пристрої для прийому сигналів телевізійного мовлення аналогового та цифрових стандартів в різних умовах експлуатації та можливостей використання;
  • пристрої для покращення отримання послуг передачі даних на мережах мобільних операторів в різних умовах прийому з урахуванням особливостей радіопокриття.

Основна функція виробів марки DE-COM Connect – допомогти оператору зв’язку надати послугу користувачу, який, в свою чергу, повинен мати можливість скористатися такою послугою в будь-якому місці, навіть під час руху в автомобілі або в зонах з ускладненим прийомом. 

Моделі, що пропонуються під нашим брендом DE-COM Connect, розроблені з урахуванням специфіки побудови телекомунікаційних мереж в Україні, географічних особливостей та розташування базових станцій операторів мобільного зв’язку і телепередавачів. Вироби виготовлені з якісних матеріалів та призначені для використання в реальних погодних умовах.

Всі вироби відповідають затвердженим Технічним умовам та діючим вимогам ДСТУ та ГОСТ. 

Ми гарантуємо відповідність технічних характеристик тим, що заявлені в технічній документації, та високу якість.

Гарантія на наші моделі – 12 місяців. Гарантований строк використання при дотриманні умов експлуатації – 5 років.  

Поділись!